בתי ליליה אליהו ואני עובדות ביחד. ליליה היא מרפאה שמאנית ואני פסיכולוגית קלינית באוריינטציה רוחנית. אני רוצה להעביר אליכם את ההבנות של האנשים הרוחניים יותר על מגיפת הקורונה.

הבנה זו חשובה בעיני, שכן היא יכולה לתת תקווה בתקופה שבה אנחנו חיים בתוך תחושת אסון ופחד.

מהזווית הרוחנית ימים אלו מהווים קריאה לאנושות להתעורר.

החיים נעצרו בכל העולם ולא נותר לנו אלא להאט קצב, לפגוש את עצמנו ולהתבונן פנימה. ימים אלו הם גם ימים של הסתכלות על העולם, על מה שקורה בעולם.

ההאטה מאפשרת לנו להתחיל לעבור תיקון גדול, שישנה סדרי עדיפויות, ישחרר ביקורתיות, שיפוטיות, אשמה, וצריכה אינסופית.

אנו כעולם עוברים תיקון, שמטרתו לנקות את הניכור, את האגוצנטריות הקיצונית.

נוכל להתאזן, להרגיש טוב ולחזור למרכז שלנו אם נבין שהאנושות לומדת בימים אלה עזרה וערבות הדדית, לומדת מחדש שכל אחד מאתנו הוא חלק קטן של מארג האנושות וכדור הארץ.

תוך כדי כך אנחנו פוגשים את הפחד האישי שלנו מהלא ידוע, ואת הפחד, הלחץ, החרדה בחוץ.

ואין לנו לאן לברוח.

זהו הזמן להיכנס פנימה אל תוך עצמנו, להתבונן בצורה יצירתית מה עיקר ומה טפל לנו ולעולם, לשחרר את המוסכמות שמגיעות מבחוץ וממלאות אותנו, ולמצוא את תרומתנו האישית לכלל.

חשוב שתרומה אישית זו תמלא אותנו בהרגשה טובה. ההרגשה הטובה היא האישור שאנחנו עושים דבר שנכון לנו אישית.

איך נדע מה מתאים לנו לתת?

קחו כמה דקות, עיצמו עיניים, דמיינו שאתם במקום שאתם מאד אוהבים, כמו ים או כל מקום אחר בטבע.

דמיינו אור זהוב זורם מקדקוד הראש עד אצבעות הרגלים, זורם כמו מקלחת. אתם יכולים לאפשר זרימה מהירה של האור, או שאתם יכולים להתעכב על אברים שהזרימה בהם מואטת.

וכאשר תחושו רוגע אימרו דברים חיוביים לעצמכם, לסביבה, לעולם … כמו – המערכת החיסונית שלי חזקה, אני אעבור את התקופה הזו בנעימות, כולנו נגדל ונשתנה לטובה, המשבר הינו לטובתנו הנעלה.

ואז שאלו את עצמכם מה אתם יכולים לתת היום, רק היום, לעצמכם ולמשפחתכם.

אנחנו אישית מפנות את השאלה יום יום לעצמנו איך אנחנו יכולות לתרום לכלל. כמרפאה אנרגטית ליליה מוצאת את עצמה שולחת אור ואהבה למרחב וכותבת גרידים אנרגטיים המשגרים אנרגיות בונות לקהילה. אני כותבת לכם ומנסה לסייע ולהרגיע. כך אנחנו מתמירות את החוסר אונים לעשייה שעושה טוב ומרגישה טוב.

באהבה, לימים בריאים ובתקווה שנעבור את התיקון הזה במהרה ולטובה.