מכירים אנשים המביאים עמם אנרגיה טובה, חיוך ומילה טובה? החיוך שלהם מעורר חיוך של אחרים ומתפשט לו באדוות אל עוד ועוד אנשים תוך שהוא משנה במעט את יומם. אנשים אלה הם לוחמי האור. בדרכה הנועזת במיוחד עושה זאת חברה טובה שלי שעומדת לה לעיתים בכניסה לבית חולים או סופרמרקט, גם במהלך צוק איתן, מחייכת ומציעה חיבוק. נסו לדמיין את יומכם אחרי שמחייכים אליכם ושואלים אתכם האם אתם רוצים חיבוק. בין אם תתחבקו ובין אם לא – הרגשתכם תשתנה.

כדי להביא אור על לוחם האור להיות קורן, מואר, מבפנים.

איך נהיים לוחמי אור?

ראשית, דרך התכוונות, הבנה שכל אחד שבוחר בכך יכול לתרום תרומה משמעותית לכלל על ידי העברת האור הלאה. כולנו חלק מהאור, וכולנו חלק במרקם החברתי. ככל שהמרקם החברתי נעים ונושם – עולה איכות חיינו בתוכו והאור שבנו מתחזק. דמיינו את כולנו כאברים של גוף אחד, שיכולים לבחור לרשוף זה על זה ולהרגיש במגננה, בהתכווצות, או לחייך, להיענות בחיוך ולהרגיש נעימות.

שנית, על ידי שנאזן את עצמנו. העולם שסביבנו והעולם הפנימי של כל אחד מאתנו – שניהם מייצרים מתחים, מוציאים אותנו מאיזון. אנחנו נוטים לקבל מתח זה כטבעי, כחלק מקיומנו, ואז אנחנו מפזרים אותו החוצה, מייצרים סביבנו מתח. אבל אם נקדיש תשומת לב למתח שלנו, נזהה אותו כבעיה הדורשת טיפול ונאזן את עצמנו בעזרת תרגול כזה או אחר, נחזור לנשימה פתוחה ונוכל להזמין את האור לזרום דרכנו. או אז נוכל שוב להביא עמנו אנרגיה נעימה, אוהבת, מוארת אל בני משפחתנו, חברים, עמיתים, שכנים וסתם אנשים, נחייך אליהם, ניענה בחיוך ונרגיש נושמים יותר, קלים יותר.

בלי משים נהפוך ללוחמי אור.

תרגולים רבים ומגוונים עשויים לסייע לנו בדרך זו – הקשבה לנשימה, מדיטציה, יוגה, טאי צ'י, EFT, סוגי הרפיה, וכדומה.

תרגול מעולה המתאים לכל אחד בכל מצב: שבו מול שעון עם מחוג שניות וספרו את מספר הנשימות שאתם נושמים בדקה הראשונה, השניה, השלישית, הרביעית והחמישי. שימו לב לשינוי המתרחש תוך כך.
בהצלחה!

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar