מה עומד בדרכנו אל מימוש היעוד/הייעודים שלנו

fullfill-destinationדכדוך, דכאון, חוסר חיוניות, מתח או אומללות מעידים, למיטב הבנתי, לעתים קרובות, על כך שהאדם לא מגשים את עצמו, את ייעוד הנשמה שלו.

מדוע רבים מאתנו לא ממלאים את ייעודנו? הנשמה מגיעה לעולם כדי לממש את ייעודה, אלא שהמימוש נתקל בקשיים לא מבוטלים. הנשמה מגיעה מגלגולים קודמים, בהם צברה התנסויות חשובות, הבנות וידע המשרתים אותנו, אך צברה גם אמונות שגויות וטראומות המקשות עליה. כאילו לא די בקושי זה, כשהנשמה נכנסת לגופו של תינוק היא "נוחתת" אל תוך גוף עם מטען גנטי משלו, הכולל גם הוא מטעני כשרון, ניסיון וידע יחד עם מטעני טראומות העוברות מדור לדור. וכך, אם נתבונן על תינוקות בני יומם נראה כי הם שונים זה מזה באופיים, בכישרונותיהם ובמזגם – עוד לפני שהם מתחילים להתנסות בהתנסויות בונות או גם בהתנסויות הרסניות בחיים הנוכחיים…

דמו לעצמכם נחל הזורם באפיקו מההרים אל הים והוא עמוס באבנים וסלעים המשבשים את הזרימה… הנשמה שלנו, כמו הנחל, מכוונת אותנו אל ייעודנו. כל הידע שרכשה הנשמה במשך הדורות עומד לרשותה בהגשמת ייעודה. אלא שכל אותן אמונות שגויות וטראומות שצברה – יוצרות חסימות בזרימה ומסיטות אותה מהגשמה מלאה ופשוטה של היעוד.

הטיפול הפסיכולוגי הרוחני המשלב ידע פסיכולוגי עם טכניקות גוף-נפש עוסק באיתור אותן טראומות ואמונות שגויות ובשחרור הדרגתי שלהן ממרקם הגוף-נפש-רוח.

קשה לאדם להתבונן על הטראומות והאמונות שנצרבו בו. זה מרגיש כאילו הן אנחנו, או לפחות חלק מהותי מאתנו, חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. טכניקות הזרמת האנרגיה של הפסיכולוגיה העדכנית מרגיעות ומקלות על האדם להתבונן בעצמו, לזהות ולשחרר בכל פעם עוד היבט של אמונה או טראומה. הזיהוי שופך אור על הטראומה או האמונה והיא מתחילה לאבד מערך האמת שלה. הזרמת האנרגיה מסייעת בפינוי הסלעים המפריעים לזרימת הנחל. זרימת הנחל נהיית שלווה וצלולה יותר, הבנת היעוד ודרכי הגשמתו מתבהרים.

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar