ליליה אליהו - הדרך אל הרפואה השמאנית

ילדותי מורכבת משני פרקים השונים זה מזה בתכלית. בפרק א' נולדתי למשפחה לא מתפקדת וגדלתי בתוך בערות, זוועה שלא אפרט ודחייה. במבט אחורנית הייתי ילדה דיסלקטית המתקשה ללמוד, הייתי ילדה שיש בה אהבה, וכמעט בכל תקופה היה גם מישהו שאהב אותי ודאג לי. הייתי ילדה רוחנית המקבלת מסרים והמסרים שהעברתי הבהילו את הסובבים והוסיפו לדחייה כלפי. כל ילדותי היטלטלתי בין דחייה במשפחת המוצא לבין משפחות אומנות ופנימיות שראו את האור שבי. בפרק ב' אומצתי כילדה בת עשר על ידי נורית ופדרו ז"ל. הם אהבו אותי מהרגע הראשון, ראו את האור והאהבה שבי והתעקשו להאמין בי. עברנו ביחד שנים ארוכות רוויות סבל עבורי ועבורם, והם מעולם לא הפסיקו להאמין בי. הורי המאמצים, ובמיוחד אמי המאמצת, גייסה את כל אהבתה, הבנותיה וכוחותיה הנפשיים כאשה וכפסיכולוגית כדי לתמוך במסע המפרך שלי להתרפא.

לי עצמי לקח שנים רבות להתחיל לאהוב את עצמי ולהאמין בי. הלכתי לטיפולים וגם עשיתי עבודה עצמית אינסופית דרך כתיבה של ניקוי טראומות ואמונות שליליות, כדי לעשות מקום לאמונות חיוביות לגבי עצמי. לקח גם שנים עד שהתחלתי לתת אמון בהדרכה האלוהית וביכולותיי הרוחניות. שוב ושוב נמצאו אנשים טובים שהאמינו בי והתגייסו לתמוך בי נפשית. תוך כדי מאבק ארוך זה להשתקם ולהתרפא למדתי מגוון גדול של דרכי ריפוי.

בדיעבד אני מבינה כי מימוש היעוד של ריפוי עצמי וריפוי הזולת כיוונו אותי כל אותן שנים.

כיום אני יכולה להתבונן על עצמי במבט אחורנית ובמבט על ההווה ולומר שהגעתי. חציתי את פסגת קו המים. התרפאתי ותוך כדי תהליך הריפוי שלי נהייתי מרפאה שמאנית. צעדתי את כל הדרך עקב בצד אגודל, מאמינה ולא מאמינה, וכיום הראייה שלי צלולה ובשרותם של תהליכי ריפוי.

באופן מופלא נפגשנו אמי נורית ואני לפני למעלה מ-30 שנה. אמא נורית נתנה לי קרקע, בטחון והמון אהבה. כשחוותה את הקשיים העצומים שהבאתי אתי – החליטה החלטה ללא עוררין להאמין בי. היא התעקשה להאמין בכוחותיי הנפשיים והרוחניים הרבה לפני שאני סמכתי עליהם.

ואני – הייתי שם בכל אותן שנים כדי לתמוך בהיפתחות שלה אל עולם הרוח ולאתגר אותה להקשיב להדרכה ולסמוך עליה.

כך תמכנו זו בזו בתוך ים הקשיים והמשברים שעברנו – באהבה ובכבוד הדדי.

והשנה, לאחר שהיינו יחד בקורס ההתערבות האלוהית של הקורנדרוס (המרפאים האינדיאניים) הרגשנו שהגענו לשלב בחיים שבו מעבר להיותנו אם ובת אנחנו עמיתות –מרפאות. מכאן הבשיל הרעיון של עבודה משותפת במלאכת המחשבת של טיפול וריפוי, שאותו התחלנו לממש בחודשים האחרונים.

ליצירת קשר:

ליליה אליהו: 052-8084481

נורית מרכוס: 052-3908533

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar