אנחנו אם ובת ובינינו חיבור מיוחד. אני הכותבת שורות אלו, נורית מרכוס, עסקתי עשרות שנים בפסיכולוגיה קלינית קלאסית והתרחבתי ממנה תחילה אל טיפולי גוף – נפש ובהמשך גם אל טיפולי אנרגיה. בתי ליליה אליהו נולדה מחוברת לעולמות הרוח וכבר בבית הספר היו תלמידות ומורות מבקשות את עזרתה עם כאבי ראש ומחזור…  ליליה עוסקת כבר שנים ברפואה משלימה ומשלבת בעבודתה מגוון טכניקות של ריפוי אנרגטי.

כהרפתקה משותפת נרשמנו לפני שנה לסדנת ריפוי שמאני (Devine Intervention). הסדנה ארכה 17 יום, היתה אינטנסיבית ביותר ופתחה אותנו לתדר הריפוי השמאני של הקורנדרוס.

כל אחת מאתנו עברה דרך התפתחות פסיכולוגית ורוחנית ארוכה כל השנים. הגענו לסדנת הרפואה השמאנית מאד "מבושלות" לקראתה   ועשינו בה עוד פריצת דרך, כל אחת בתחומה ובדרכה. הסדנה העצימה מאד את תדר האנרגיה של כל אחת מאתנו.

תוך כדי תהליך ההטמעה וההתעצמות של האנרגיה השמאנית – הגיע אלינו הרעיון (הסטארט-אפ) לעבוד ביחד ולשזור את הטיפול הפסיכולוגי והטיפול השמאני לכלל טיפול מועצם במטופלים.

בטיפול המשולב אני מסייעת למטופל להתבונן ב"תוכנות" התקועות, בהן טראומות, דפוסים ואמונות, ולשחרר אותן אנרגטית. לאחר או במקביל לעבודת הכנה זו עובר המטופל אל ליליה לטיפולים שמאניים. הטיפולים השמאניים מנקים את האנרגיות התקועות ניקוי מלא משדה האנרגיה ומכניסים אנרגיות חדשות במקומן. רוב הטיפולים השמאנים מתבצעים על ידי ליליה ויש טיפולים הנעשים על ידי עבודה משותפת של שתינו. הטיפולים מלווים בגריד אנרגטי התומך את תהליך.

מזה חודשים אחדים אנחנו מטפלות – במי שסקרן למיזם החדש – בטיפולים משולבים כאלה. משוב המטופלים המגיע  מביע התרגשות, שביעות רצון ותחושת שינוי. אנחנו נוכחות כי טוב.

למי מתאים הטיפול החדש?

בין המטופלים בטיפולים המשולבים נמצאים בעיקר אנשים שהיו בעבר בפסיכותרפיה או בעבודת מודעות אחרת ועשו דרך התפתחותית. אלה מגיעים בחודשים האחרונים לסדרת טיפולים פסיכולוגיים המכינים את הקרקע לקראת הטיפולים השמאניים: הטיפול הפסיכולוגי מיישם טכניקות גוף-נפש, ומאפשר ראיה צלולה ושחרור ראשוני של אנרגיות תקועות, אמונות חוסמות וטראומות. לעתים במקביל ולעיתים בזה אחר זה, עובר המטופל לסדרת טיפולים שמאניים המשחררים מההילה שלו מטענים אנרגטיים חוסמים ומזמן במקומם אנרגיות חדשות המניעות אותו קדימה. הטיפולים הפסיכולוגיים והשמאניים משתלבים למרקם אחד המשחרר מתקיעויות ומאפשר להגשמה העצמית להתהוות ולהתעצם.

 

ליצירת קשר: ד"ר נורית מרכוס 050-3908533, ליליה אליהו 052-3=8084481

 

 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar